top of page

Yazılım Hizmetlerimizden Bazıları

Şirketiniz için her türlü  yazılım ihtiyacına en hızle ve etkili çözümler sunabiliriz.

 Sanal Gerçeklik (Virtual Reality - VR), Artırılmış Gerçeklik ( AR - Augmented Reality) , Yapay Zeka, Mobil uygulamalar gibi yeni sistem yazılımlardan e-ticaret ve müşteri takip ( CRM )  sistemine kadar birçok konuda uzman ekibimiz ile size özel inovatif yazılım süreçlerinin tamımını yürütebiliriz.

sanal gerçeklik, virtual reality
Sanal Gerçeklik 

Virtual Reaility ( VR ) olarak da bilinen sanal gerçeklik yazılımı, 2016 yılından sonra teknolojinin ve grafik çözünürlüklerinin ilerlemesi ile büyük bir hız kazanmıştır. Amaç sanal gerçeklik gözlüğünü takan kişinin mevcut dünyadan çıkarılarak sanal ortamda hazırladığımız dünya da kendine yer edinmesi. Bu sayede müşterileriniz evinde koltuğunda oturur ve ya işinde çalışırken, sanal gerçeklik gözlüğü sayesinde mağazanızı gezip ürünlerinizi inceleyebilecekler. 

Arttırılmış Gerçeklik 

Arttırılmış Gerçeklik Sanal gerçeklik ile karıştırılabiliyor fakat ikisi birbirinin tam tersidir. Sanal gerçeklik sizi başka bir dünya ya sokmaya çalışırken Artırılmış gerçeklik mevcut gördüğünüz dünyaya eklemeler yapar. Buna örnek olarak google yaptığı gözlüğü düşünebiliriz. Daha detaylı bilgi için blog sayfamızı inceleyebilirsiniz

arttırılmış gerçeklik
e-ticaret
E Ticaret

Günümüzde internetin yaygınlaşması sonrasında ticaretde internete kaymaya başlamıştır. Avrupa ülkelerindeki birçok firma e-ticaret sistemine geçmişir. Günümüzde Türkiyede de gün bütün şirketler bu sisteme geçmeye başlamıştır. Yaygınlaşan e-ticaret sistemlerine sizde rakiplerinizden bir adım öne çıkmak için size sunacağımız özel invatif e ticaret sistemeleri ile ilgili bilgi almak için bizi arayınız. 

bottom of page