Vr Konser - Sanal Gerçeklik Konserleri

Eğlence denilince ilk akla gelen şeylerden birisi de müzik.

Müziğin en eğlenceli olduğu yerlerin başında ise konser alanları gelmektedir. Tabi bu güzel konserler her zaman bulunduğumuz yerlerde verilemiyor, yada o çok istediğimiz konsere gitmek için zamanımız olmuyor. Bu ve benzeri nedenlerden ötürü konsere katılamayan ama o ortamı en gerçekçi şekilde yaşamaka isteyenleri için geliştirdiğimiz sanal konserler, isminden de anlaşılacağı gibi sanal gerçeklik teknolojisini kullamaktadır. 

Vr Spor - Sanal Spor Salonu

Sanal gerçeklik teknolojisi ile spor salonu evinize geliyor. Hemde en gerçekçi hali ile...

IOWA üniversitesinin yaptığı araştırmaya göre zihnen spor yaptığını düşünmek de kasları geliştiriyor. Bizlerde vakti zaten az olup kendine zor zaman ayırıp spor yapmayanlar için bir uygulama geliştirdik. Bu uygulamayı telefonunuza indirip sanal gerçeklik gözlüğünü taktığınızda sizin için belirlediğimiz spor salonuna ışınlanıyorsunuz. Karşına size özel spor hocanız çıkıyor ve onunla beraber günlük spor aktivitenizi yapıp sağlıklı yaşamaya devam ediyorsunuz. Üstelik evden çıkmanıza hiç gerek kalmadan. Bu konuda detaylı bilgi ve IOWA üniversitesinin detaylı raporunu blog bölümümüzde Vr spor ve ya sanal spor salonu yazarak bulabilirsiniz. 

Vr Defile - Sanal Defile

Eğlence konsepti içerisinide, konser ve spor olurda moda olmaz mı ? Onu da yaptık hiç merak etmeyin. 

Vr defile uygulamamız ilk önceden Londra Top Shop moda haftası hayranları için gösterilmiş ve takipçiler moda haftasını en önden izliyormuş gibi deneyimlemişti. Bizlerde bunun Türkiye'de yapılması için bazı noktalara deyinmiş olsakta işimiz moda olmadığından tüm kullanıcıları tatmin edecek bir uygulama henüz yayınlamadık. Fakat tüm hazırlıklarımız tam. İyi bir modacı ortak ile çok hızlı bir şekilde karşınıza çıkabiliriz. Konunun detayları için...

Please reload