Vr Banka - Sanal Gerçeklik ile Sanal Bankalar.

2014 yılında geliştirdiğimiz sanal şubeler fikrine 2016 yılının sonlarında hız kazanan sanal gerçeklik teknolojisini ekleyerek müşterilerinize bam başka bir deneyim yaşatacağız

E- İmza ile Sözleşmeleriniz Güvende

Sanal Şube hizmetimizde ilk olarak kullandığımız E- İmza sistemi, uzakta ki müşterileriniz ile hiç yan yana gelmeden sözleşme imzalamanızını sağlamaktadır.  Kanunen geçerliliğinin haricinde E imza resmi kurumlarca, ıslak imzadan daha güvenilir kabul edilmektedir. 

Uzaktan Yüz Yüze Hizmet

Bütün müşterilerinize ister akıllarında olan soruları cevaplamak, ister sözleşme imza bölümlerini anlatmak, isterse yüz yüze satış yapmak için kullandığımız sistemdir. Bu inovatif hizmetimizde müşterileriniz sistemimize bağlandığında canlı bir müşteri temsilcisi karşısına çıkacaktır. Ürün, hizmet veya şirketiniz hakkında bilgi verecek, gerekli işlemlerini tamamlanıp kişinin potansiyel müşteriden aktif müşteriye geçişini sağlayacaktır. 

Size Ait Bir Şube, Dünyanın Her Yerinde

Sanal Şube hizmetimiz ile bütün dünyada ki müşteriniz şubenize gelip satış temsilcileriniz ile görüşebilecek ve Ürün/Hizmetleriniz hakkında detaylı bilgilere ulaşırken, müşterilerini olmaya karar verdikleri anda sözleşme imzaya bilecekler.

Please reload