Sanal Fuar Alanı- Vr Fuar

Dünyanın ilk sanal gerçeklik tabanlı fuar alanı olan Vr fuar uygulaması, Fuar alanına ve açtığınız stada çok daha fazla müşteri çekmeyi hedeflemektedir. Burada ki temel amaç kişilerin bilgilendirilmesi sağlanarak merak uyandırmaktır. Aynı zamanda bu bilgilendirme sayesinde sadece konu ile ilgilenen kişilerin gelip, gereksiz ve ilgisiz kişilerin ayrıştırılması sağlanmaktadır. 

Yapay Zeka

Mercedes, Ford gibi büyük şirketler için ürettiğimiz envanter yönetim sistemimiz bir çok şirket tarafından kullanıma açıktır. Sistemimizi tasarlarken aşağıda ki sorunları göz önünde bulundurarak temelini oluşturduk. 

 - Tedarik yönetiminde ürün termin tarihleri gözden kaçması veya yanlış hesaplanması durumunda ihtiyaç olan ürünün daha geç gelebilmesinden dolayı oluşacak üretim kaybı.

 - Özellikle tedarik ürün yelpazesi geniş olan şirketlerde sadece alım emirlerinin doğruluğunu kontrol etmek için ayrı bir ekibin bulunması

 - Tedariği kolay ve hızlı olan ürünlerin fazladan sipariş verilmesi sonucunda depo maliyetlerinin artması.

 - Şirketlerin bünyesinde tuttuğu oldukça büyük veri tabanlarının içeriğinde yer alıp kullanılmakta olan malzemelerin detaylı alım / kullanım verilerinin takip edilememesi;

 - Katalogdan istenilen nitelikteki ürünlerin alternatifleri mevcut olup stoklardaki alternatifleri ile beraber ürünlerin aratıldığında bulunamaması sonucu gereksiz alım emrinin verilmesi;

 - Yapılan malzeme alım taleplerinin ve miktarlarının zamanlama ve miktar olarak gözden geçirilmesi sırasında yaşanan sorunlar, hatalar sonucu raporlara yanlış yansıması.

İnon Vr - Sanal Ev

May 28, 2023

İnşaat ve yapı Firmaları için geliştirdiğimiz sistem ile, 2d teknik çizimi olan yapılar için, 3d modelleme yaparak belirtilen ürün veya konutun tüm Dünyada gösterimi sağlamaktadır. Mağazanızın veya konut tasarımınızın sanal versiyonunu tüm müşterilerinin cep telefon ve bilgisayarlarına yerleştirerek,  sanal gerçeklik gözlüğü ile müşterileriniz bu alanda gerçekten geziyormuş hissini yaşatarak, ürünlerinizin tamamını inceleme fırsatını vermektedir. Blog sayfamızda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Tanıtım Videosu İçin Tıklayın

Çek Sorgulama Sistemi - Çek Sor

June 04, 2017

Çek Sor Faktoring işlemi yapan ve ya Çek ile çalışan herkesin kullanabileceği bir çek hesaplama ve fiyat toplama sistemidir. Amaç olarak 100.000 adetin üzerinde ki faktoring kullanımı yapan KOBİ ile Tüm faktoring şirketlerini bir araya getirerek, KOBİ'lerin aradığı fonu en hızlı ve kolay yoldan bulmasını sağlarken, Faktoringler için istediği müşteriye en hızlı yoldan ulaşmasını sağlayarak sürdürülebilir büyümeye destek olmak. 

Sanal Konser - Vr Konser

June 04, 2017

Türkiye'nin ve Avrupanın ilk Virtual Reality Konseri olan Vr Konser alt yapı çalışmalarını 04.2017 tarihi ile tamamlamış bulunmaktadır. Şu an Apple Store ve Android Markette yerini alan uygulama çok yakında Sanal Gerçeklik konserlerine başlayacaktır. Detaylı bilgi için blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Please reload