İnoves İnovasyon Hizmetleri olarak şirketiniz için her türlü yazılım ihtiyacına yönelik çözümleri en hızlı ve etkili şekilde üretebiliriz.

Başlıca yazılım projelerimiz arasında;

  • Sanal Gerçeklik (Virtual Reality – VR),
  • Artırılmış Gerçeklik ( AR – Augmented Reality),
  • Yapay Zeka,
  • Mobil uygulama geliştirilmesi gibi işler yer almakla birlikte; yine yeni sistem yazılımlardan e-ticaret ve müşteri takip (CRM)  sistemine kadar birçok konuda uzman ekibimiz ile size özel inovatif yazılım süreçlerinin tamımını yürütebiliriz.

Sanal Gerçeklik

Virtual Reaility ( VR ) olarak da bilinen sanal gerçeklik yazılımı, 2016 yılından sonra teknolojinin ve grafik çözünürlüklerinin ilerlemesi ile büyük bir hız kazanmıştır. Amaç sanal gerçeklik gözlüğünü takan kişinin mevcut dünyadan çıkarılarak sanal ortamda hazırladığımız dünya da kendine yer edinmesi. Bu sayede müşterileriniz evinde koltuğunda oturur ve ya işinde çalışırken, sanal gerçeklik gözlüğü sayesinde mağazanızı gezip ürünlerinizi inceleyebilecekler.

Arttırılmış Gerçeklik

Arttırılmış Gerçeklik Sanal gerçeklik ile karıştırılabiliyor fakat ikisi birbirinin tam tersidir. Sanal gerçeklik sizi başka bir dünya ya sokmaya çalışırken Artırılmış gerçeklik mevcut gördüğünüz dünyaya eklemeler yapar. Buna örnek olarak google yaptığı gözlüğü düşünebiliriz. Daha detaylı bilgi için blog sayfamızı inceleyebilirsiniz

E-Ticaret

Günümüzde internetin yaygınlaşması sonrasında ticarette internete kaymaya başlamıştır. Avrupa ülkelerindeki birçok firma e-ticaret sistemine geçmiştir. Günümüzde Türkiye’de de gün bütün şirketler bu sisteme geçmeye başlamıştır. Yaygınlaşan e-ticaret sistemlerine sizde rakiplerinizden bir adım öne çıkmak için size sunacağımız özel inovatif e-ticaret sistemleri ile ilgili bilgi almak için bizimle İletişim bölümümüzde yer alan herhangi bir iletişim kanalı ile iletişime geçebilirsiniz.