Eğlence denilince ilk akla gelen şeylerden birisi de müzik. Müziğin en eğlenceli olduğu yerlerin başında ise konser alanları gelmektedir. Tabi bu güzel konserler her zaman bulunduğumuz yerlerde verilemiyor, ya da o çok istediğimiz konsere gitmek için zamanımız olmuyor. Bu ve benzeri nedenlerden ötürü konsere katılamayan ama o ortamı en gerçekçi şekilde yaşamak isteyenler için geliştirdiğimiz sanal konserler, isminden de anlaşılacağı gibi sanal gerçeklik teknolojisini kullanıyor. Hele ki son dönemde sosyal mesafe kuralı gereğince konserlerin belki de uzun süre hayatımıza dönemeyeceği konusunu da dikkate alacak olursak; sanal konserlerin adını artık çok sık duyacağımızı kabul etmek gerekiyor.

Sanal Konser Danışmanlığı

İnoves İnovasyon Hizmetleri şirketi olarak; sanal konserleriniz ile ilgili sizler için projeler üretebilir, bu projelerde danışmanlık yapabilir, bununla birlikte bu projelerin hayata geçirilmesi için ilgili yazılım, medya desteğini de sizlere sunabiliriz. Çok kısa süre içerisinde çok ciddi ve köklü değişimler yaşayacağımızı, buna ayak uyduranların ve adapte olanların ayakta kalacağını sizlere bir kez daha hatırlatmak istiyoruz. İnoves markası olarak, yeniliğe açık tüm danışanlarımız için elimizden geleni sonuna kadar yapacağımıza da söz veriyoruz.

Sanal Fuar Danışmanlığı hizmetimiz hakkında da bilgi alabilir, bununla birlikte bizlerle İletişim sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.