2020 yılı itibariyle artık dünyada hiçbir şeyin aynı kalmayacağı, hayatımıza yeni alışkanlıkların gireceğini belirtmiş, bu anlamda birçok sektörün derinden etkileneceği konusunu her yıl düzenli olarak ele aldığımız İnovasyon Raporumuzda daha önce de ele almıştık. Bu süreçte en çok değişime uğrayan alanlardan birisi de hiç şüphe yok ki fuarlar olacaktır. Fuarlara katılım noktasında; hem katılımcı şirketler hem de ziyaretçiler anlamında çok fazla değişikliğe hazır olmak gerektiğini bir kez daha hatırlatalım. Kendinizi VR Fuar yani Sanal fuar sistemlerine hazırlamalısınız.

Sanal Fuar Danışmanlığı

Öncelikle sanal fuar nedir konusunda kendinizi ilgili içeriğimizden bir miktar daha bilgilendirebilir, sonrasında danışmanlık hizmeti anlamında süreci değerlendirmeniz daha yerinde olacaktır.

İnoves İnovasyon Danışmanlık Hizmetleri olarak; AR ve VR teknolojileri üzerine uzun sürelerdir çalışmalar yapmakta, bu anlamda da sektöre öncülük eden firmalar arasında yer almaktayız.

İşletmeniz ve sizin için VR Sanal Fuar sistemleri anlamında çözümler üretebilir, danışmanlık hizmeti sağlayabiliriz.

Sanal fuarcılık danışmanlığı konusunda daha detaylı bilgi almak için İletişim sayfamımızda yer alan kanallardan herhangi birisi ile bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Size sektörünüzde ilklerden olmayı teklif ediyoruz, siz ne düşünüyorsunuz ?