İnoves İnovasyon Hizmetleri olarak; sunduğumuz hizmetler arasında kurumsal eğitim hizmetleri de yer alıyor.

Bu hizmetlerin detayları ise şu şekilde;

  • İnovasyon eğitim programları,
  • Dijital Pazarlama eğitim programları,
  • Girişimcilik eğitimleri,
  • Devlet teşvikleri eğitimi,
  • Yapay zeka eğitimleri,
  • AR teknolojisi eğitimi,
  • VR teknolojisi eğitimi

İnovasyon Eğitim Programları

 

Bu programımız kapsamında; işletmenizin / şirketinizin AR-GE departmanlarında çalışan personele yönelik olarak inovatif fikirler ve düşünce sistemi eğitimleri, bu fikirlerin ve kurgulanan sistemlerin gerçekleştirilebilirliği, uygulanabilirliği gibi konularda; hem şirketlerine hem de kendileri kişisel gelişimlerine katkı sağlıyoruz.

Dijital Pazarlama Eğitimleri

 

Dijital pazarlama konusunda danışmanlık hizmetiizin yanı sıra; kendi ekibini kuracak ya da kurmuş olan şirketler için, ilgili departmanda görev alan personelin yetkinliğinin artırılması, pazara tam hakimiyet sağlayacak ve zamandan tasarruf ettirecek araçların tanıtılması, kullanımlarının anlatılması, dijital pazarlama stratejilerinin oluşturulması gibi konularda eğitim faaliyetleri de sunuyoruz.

Girişimcillik Eğitimleri

 

Girişimcilik eğitimleri sonucunda; eğitimlere katılan katılımcıların, girişimci düşünce yapısı, fırsatları görme, değerlendirme, planlar yapabilme gibi yetkinlikleri kazanmasını sağlıyoruz.

Devlet Teşvikleri Eğitimi

 

KOSGEB tarafından yeni iş yeri kuracaklara ya da hali hazırda işletmeleri bulunanlara özel olarak sunulan maddi destekler konusunda yapılması gereken işlemler, izlenmesi gereken yollar, süreçlerin nasıl yönetileceği gibi konularda da eğitim programları sunuyor, ilgili departmandan sorumlu çalışanların bu alanda daha kabiliyetli olmalarını sağlıyoruz.

Yapay Zeka Kurumsal Eğitimleri

 

Artık ticaret dünyasının ve özelllikle dijital pazarlamanın her alanında kullanılan yapay zeka algoritmaları ile ekibinizi tanıştırıyor, bu konuda kullanılabilecek araçların, yazılımların eğitimlerini veriyoruz. Bu eğitimler sayesinde personelinizden alacağınız verimleri artırmayı ve işletme maliyetlerinizin düşürülmesinin yanı sıra; müşteri kitlenizin daha doğru bir şekilde analiz edilmesini sağlamayı hedefliyoruz.

kurumsal egitim hizmeti

VR Eğitimleri

 

Henüz ülkemizde tam anlamıyla oturmayan ve önem veren kişilerin/şirketlerin, sektörde ilk olacaklarını değerlendirdiğimiz VR (Sanal Gerçeklik) teknolojisi konusunda; sanal gerçekliğin ne olduğu, bu teknolojiyi işletmeniz için nasıl kullanabileceğiniz, vs gibi konularda bireysel ve kurumsal eğitimler sunuyoruz.

AR Eğitimleri

 

Artırılmış gerçeklik (AR) eğitimleri hususunda; nasıl özel projeler üretilebileceği, bu projelerin arka planındaki yazılımlar gibi konularda bireysel ve kurumsal eğitim hizmetleri sağlıyoruz.

Bireysel ya da kurumsal eğitim talepleriniz için bizlerle İletişim bölümümüzden irtabata geçebilirsiniz.